Czekoladowy pantofelek

Czekoladowy pantofelek

Dzień Kobiet, Walentynki lub każde inne święto jest doskonałą okazją, aby swojej ukochanej kobiecie wręczyć niecodzienny upominek w całości wykonany z czekolady.

Prezenty wykonane z czekolady to świetna forma oryginalnego upominku, dzięki któremu podkreślisz każda ważną okazję. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko ręcznie robione czekoladowe praliny, ale również elementy wykonane z czekolady imitujące różne przedmioty. Czekoladowy pantofelek to nietypowa forma upominku, który może być dodatkiem do różnego rodzaju prezentów. To świetny rodzaj podziękowania na Dzień Kobiet czy z okazji Dnia Mamy. Czekoladowe figurki, które znajdują się w naszej ofercie świetnie wpasowują się w różne okoliczności. Pantofelek z czekolady to najczęściej prezent wybierany dla kobiet, jednak w naszej ofercie znajdziesz szereg innych figurek, które dopasujesz do zainteresowań swoich bliskich lub do zbliżającego się święta. Wszystkie produkowane przez nas figurki to tworzone z najwyższą jakością produkty czekoladowe, które można nie tylko spożywać, ale również świetnie sprawdzają się w formie dekoracji okolicznościowych. Podaruj pantofelek bliskiej osobie.

Waga: 170 g

Opakowanie:

Figurka zapakowana jest w kartonik i została zabezpieczona  drewnianym siankiem . Całość przyozdobione jest satynową wstążką. 

Wymiar figurki netto: h 185 x szer 130 x  65 mm

Wymiar kartonika : h 130 x szer 240 x  150 mm

Dostawa   

Ze względu na delikatność produktu staramy się, aby sposób zapakowania umożliwiał bezpieczne dostarczenie figurki do Państwa. Umieszczona jest ona w kartonie kurierskim, który obłożony jest ze wszystkich stron specjalna folią transportową amortyzujacą wstrząsy i uderzenia w karton.

     

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 68 PLN

Recenzje produktu:
[2012-12-21]
Kapitalny upominek dla Pani
 
Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB