Dla Kochanej Babuni

Dla Kochanej Babuni

Zwykło się mawiać, że rodzice są od wychowywania, a dziadkowie od rozpieszczania. Jednak to nie zawsze oni muszą sprawiać nam prezenty i niespodzianki. Miło będzie, jak czasem to Ty im coś podarujesz. W Chocobox przygotowaliśmy bombonierkę, która po otwarciu ukazuje wyjątkowy tekst - “Dla Kochanej Babci”. Jeśli chcesz, możesz ułożyć go sam na stronie. Słodki upominek od wnuka dla babci na pewno wywoła na jej twarzy szczery uśmiech. Dawanie szczęścia innym może sprawić i Tobie wiele radości.

Waga min: 216g

Opakowanie:

Ekologiczne, kremowo beżowe opakowanie wykonane jest z kartonu ozdobnego lub drukowanego. Wewnątrz znajduje się wkładka, na której ułożone są Twoje życzenia. Czekoladki zabezpieczone są przeźroczystą przykrywką. Opakowanie przyozdobione jest prostą satynową wstążką.

Wymiary zewnętrzne opakowania: 210 x 105 x 17 mm

Dostawa

Produkt dostarczamy w specjalnym trójwarstwowym kartoniku kurierskim. Wewnątrz obłożone są folią, która zabezpiecza życzenia przed uszkodzeniem w transporcie. W okresie letnim wkładamy  do przesyłki
chłodziwo – zmrożony wcześniej żel, który obniża temperaturę powietrza o kilka stopni wewnątrz kartonu, na około 24h.Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 47 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB