The best Teacher at school

The best Teacher at school

Dla uczczenia żmudnej pracy Nauczyciela w dniu jego święta, warto wybrać prezent tak wyjątkowy, jak jego zawód. Jego codzienny trud można docenić, wręczając czekoladki z życzeniami dla nauczyciela. To propozycja oryginalna, elegancka i doskonała w smaku. Nasza słodka kompozycja składa się z doskonałej jakości białej kuwertury, wypełnionej po brzegi czekoladowym nadzieniem. Upominek układa się w dowolny napis, wykonany z belgijskiej czekolady i naturalnych, najlepszych komponentów.

Wierzymy, że dobra czekolada jest w stanie wyrazić więcej niż wszystkie słowa tego świata.

Waga min: 216g

Opakowanie:

Ekologiczne, kremowo beżowe opakowanie wykonane jest z kartonu ozdobnego. Wewnątrz znajduje się wkładka, na której ułożone są Twoje życzenia. Czekoladki zabezpieczone są przeźroczystą przykrywką. Opakowanie przyozdobione jest prostą satynową wstążką.

Wymiary zewnętrzne opakowania: 210 x 105 x 17 mm

Dostawa

Produkt dostarczamy w specjalnym trójwarstwowym kartoniku kurierskim. Wewnątrz obłożone są folią, która zabezpiecza życzenia przed uszkodzeniem w transporcie. W okresie letnim wkładamy  do przesyłki
chłodziwo – zmrożony wcześniej żel, który obniża temperaturę powietrza o kilka stopni wewnątrz kartonu, na około 24h.Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 41 PLN

Recenzje produktu:
[2012-12-21]
Produkt wysokiej jakości bardzo starannie zrobiony napis symbol co kto sobie życzy Poza tym szybka wysyłka oraz dostawa Kkontakt z firmą na poziomie bardzo dobrym Polecam i pozdrawiam
 
Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB