Mała bombonierka 4 x 4

Mała bombonierka 4 x 4

Naszą podstawową ofertę stanowi mała bombonierka, czyli szesnaście okienek w eleganckim pudełku, wypełnione naszymi najlepszymi czekoladkami z ponad czterdziestu różnych rodzajów. Wszystkie wykonujemy ręcznie z najlepszej, belgijskiej czekolady, tworzymy autorskie połączenia smaków i artystyczne dekoracje. W naszych słodyczach znajdziesz naszą pasję, miłość do rzeczy pięknych i doskonałych, a także możliwość wyrażenia dowolnych emocji i uczuć, jakie się w Tobie kłębią. To doskonały upominek na każdą okazję – wyjątkowy, a jednak uniwersalny i ponadczasowy.

Waga: 210 g

Opakowanie:

Lekko metalizowana bombonierka wykonana ze sztywnej tektury, a obłożona jest delikatnym materiałem skóropodobnym. Karonik zamykany na zatrzask z magnesu, a wieczko podnosi się do góry. Całość może zostać przewiązana złotą lub inną wstążką dekoracyjną.

Wymiary zewnętrzne opakowania: średnica 152 x 152 x 36 mm

Dostawa

Bombonierka dostarczana jest w trójwarstwowym kurierskim kartonie. W okresie letnim dołączamy  do opakowania specjalne chłodziwo – zmrożony wcześniej żel, który częściowo obniża temperaturę powietrza wewnątrz kartowu na około 24h.Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 58 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB