Czekoladki na Dzień Chłopaka

Czekoladki na Dzień Chłopaka

Wręcz swojej drugiej połówce czekoladki na Dzień Chłopaka. To święto przypada w Polsce 30 września. Każda kobieta pragnie w tym dniu złożyć swojemu mężczyźnie życzenia i podarować mu prezent. Może w tym roku postawisz na nietuzinkową bombonierkę? Z czekoladek ułożony jest tekst “Najlepszemu chłopakowi pod słońcem”. Możesz również skomponować swój własny. Całość zapakowana jest drewnianą skrzyneczkę, którą dodatkowo możesz przyozdobić wstążką. Nie zwlekaj i zamów czekoladki od Chocobox.

Waga min: 297g                                          

Opakowanie:

Skrzyneczka wykonana jest z naturalnego nie barwionego drewna. sklejkowego Od góry zamykana jest drewnianą zasuwką. Wewnątrz znajduje się powlekana wkładka, na której ułożyliśmy Twoje życzenia.  Kostki zabezpieczone są przed uszkodzeniem w transporcie papierową pierzynką. Opakowanie można przyozdobić prostą satynową wstążką.

Wymiary zewnętrzne opakowania: 290 x 118 x 38 mm

Dostawa

Bombonierkę dostarczamy w specjalnym kartonie kurierskim. W środku obłożona jest specjalną folią, która zabezpiecza życzenia przed uszkodzeniem w transporcie. W okresie letnim wkładamy  do przesyłki
chłodziwo – zmrożony wcześniej żel, który obniża temperaturę o kilka stopni wewnątrz kartonu, na około 24h.Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 62 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB