Upominek dla Ojca od syna.

Upominek dla Ojca od syna.

Każdy ojciec odgrywa kluczową rolę w życiu swojego syna. Od małego jest dla niego przykładem. W ciągu życia uczy go bardzo wielu rzeczy. Jego miłość jest bezwarunkowa i bezapelacyjna. Miło, jeśli Ty - jego syn - również będziesz dla niego wsparciem i okażesz mu miłość. Możesz zrobić to podarowując specjalny upominek dla Ojca od syna. W Chocobox przygotowaliśmy czekoladki, na których znajduje się wyjątkowy napis “Tato jesteś wielki, Twój syn”. Do Ciebie należy wybór, czy chcesz ułożyć swój własny, spersonalizowany tekst. Spraw swojemu tacie radość.

Jeśli chcesz ułożyć własne Życzenia naciśnij na zdjęcie

 

Waga min: 288g                                          

Opakowanie:

Kremowo beżowe, lekko przyprószone opakowanie, wykonane jest z kartonu ozdobnego. W środku jest wkładka, na której ułożyliśmy Twoje życzenia. Czekoladki zabezpieczone są transparentną przykrywką. Opakowanie przyozdobione jest prostą satynową wstążką.

Wymiary zewnętrzne opakowania: 210 x 105 x 17 mm

Dostawa

Produkt dostarczamy w specjalnym trójwarstwowym kartoniku kurierskim. W środku obłożony jest specjalną folią, która zabezpiecza życzenia przed uszkodzeniem w transporcie. W okresie letnim wkładamy  do przesyłki
chłodziwo – schłodzony wcześniej żel, który obniża temperaturę o kilka stopni wewnątrz kartonu, na około 24h.Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 51 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB