Dziękuję bardzo z czekolady

Dziękuję bardzo z czekolady

Każdy sposób na podziękowanie za coś drugiemu człowiekowi jest dobry. Czasem dziękujemy za pomoc, za obecność, czasem za poświęcony nam czas, a niekiedy za przysługę. Możesz zrobić to wysyłając do kogoś specjalną przesyłkę, w której znajdzie się napis “Dziękuję bardzo” ułożony z przepysznej czekolady. Tekst możesz zmienić na swój własny, wystarczy zajrzeć na naszą stronę internetową, by tego dokonać. Bombonierka dodatkowo zapakowana jest w piękne i gustowne opakowanie.

Waga min: 144g

Opakowanie:

Ekologiczne, kremowo beżowe opakowanie wykonane jest z kartonu ozdobnego. Wewnątrz znajduje się wkładka, na której ułożone są Twoje życzenia. Czekoladki zabezpieczone są przeźroczystą przykrywką. Opakowanie przyozdobione jest prostą satynową wstążką.

Wymiary zewnętrzne opakowania: 210 x 105 x 17 mm

Dostawa

Produkt dostarczamy w specjalnym trójwarstwowym kartoniku kurierskim. Wewnątrz obłożone są folią, która zabezpiecza życzenia przed uszkodzeniem w transporcie. W okresie letnim wkładamy  do przesyłki
chłodziwo – zmrożony wcześniej żel, który obniża temperaturę powietrza o kilka stopni wewnątrz kartonu, na około 24h.Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 31 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB