Czysta buzia naszego Łobuza

Czysta buzia naszego Łobuza

W każdej rodzinie padają jakieś charakterystyczne słowa czy powiedzenia, które nie każdy musi rozumieć lub, które odnoszą się do konkretnej osoby, czy danej sytuacji. Mogą być to slogany, których używasz np. w kierunku dzieci, aby nauczyć je czegoś lub wpoić im pewne zasady. Jednym z nich jest hasło “Czysta buzia naszego Łobuza”, które pojawia się na czekoladkach z Chocobox. Jeśli chcesz, możesz zamienić tekst na swój własny i podarować komuś bliskiemu, komu chcesz sprawić radość, albo przekazać pewne wartości.

Waga min: 288g                                          

Opakowanie:

Drukowane opakowanie kartonowe z kartonów ekologicznych. Wewnątrz znajduje się wkładka, na której ułożyliśmy Twoje  życzenia. Czekoladki zabezpieczone są transparentną przykrywką. Opakowanie przyozdobione jest prostą satynową wstążką.

Wymiary zewnętrzne opakowania: 210 x 105 x 17 mm

Dostawa

Produkt dostarczamy w specjalnym kartoniku kurierskim. Wewnątrz obłożone są specjalną folią, która zabezpiecza telegram przed uszkodzeniem w transporcie. W okresie letnim wkładamy  do przesyłki
chłodziwo – schłodzony wcześniej żel, który obniża temperaturę o kilka stopni wewnątrz kartonu, na około 24h.Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 51 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB