Bombonierka Fioletowa Dla Ciebie

Bombonierka Fioletowa Dla Ciebie

W sercu liliowego pudełka z nadrukowanym bukietem kwiatów w kształcie serca znajduje się kolekcja naszych szesnastu wyselekcjonowanych pralinek z najlepszej belgijskiej czekolady. Bombonierka fioletowa dla Ciebie jest uniwersalna – zamknięte w niej rozpływające się w ustach delicje będą idealnym prezentem na dowolną okazję, np. rodzinne uroczystości, jako drobny upominek czy gest podziękowania. W środku znajdziesz ręcznie wyrabiane czekoladki, nadziewane autorskimi propozycjami i połączeniami smaków, które składają się na idealną całość - specjalnie dla Ciebie.

Czekoladki mogą powtarzać się w opakowaniu.

Waga: 210 g

Opakowanie:

Wykonane jest z kartonu w kolorze jasnego oraz ciemnego wrzosu, na którym widnieje  duży bukiet różowych róż, ułożonych w kształt serca. Opakowanie udekorowane jest szeroką wstążką w kolorze ciemnego fioletu.

Wymiar zewnętrzny opakowania 152 x 153 x 30 mm

Dostawa   

Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim. W okresie letnim dołączamy do sprzedawanych produktów chłodziwo – zmrożony wcześniej żel, który obniża temperature powietrza wewnątrz kartonu kurierskiego – na ok 24 h.

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 46 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB