Wesołego Alleluja

Wesołego Alleluja

Święta Wielkanocne to piękny czas wypełniony po brzegi rodzinnymi spotkaniami przy świątecznym stole. Nie brakuje jajek, mazurków i innych potraw związanych z tym szczególnym czasem. Dzieci w Święta Wielkiej Nocy szukają prezentów pozostawionych przez Zająca. A dorośli? Jeśli wybierasz się w odwiedziny do rodziny, podaruj im drobny upominek w postaci pysznych czekoladek z napisem “Wesołego Alleluja”. Tekst możesz oczywiście zmienić, zaglądając na stronę Chocobox.

Jeśli chcesz ułożyć własny Telegram naciśnij na zdjęcie

Waga min: 144g                                          

Opakowanie:

Ekologiczne, lekko nakrapiane kremowo beżowe opakowanie wykonane jest z kartonika ozdobnego. Wewnątrz znajduje się wkładka, na której ułożone są życzenia. Czekoladki zabezpieczone są transparentną przykrywką. Opakowanie przyozdobione jest prostą satynową wstążką.

Wymiary zewnętrzne opakowania: 210 x 105 x 17 mm

Dostawa

Produkt dostarczamy w trójwarstwowym kartoniku kurierskim. Wewnątrz obłożone są folią, która zabezpiecza życzenia przed uszkodzeniem w transporcie. W okresie letnim dołączamy  do przesyłki
chłodziwo – schłodzony wcześniej żel, który obniża temperaturę o kilka stopni wewnątrz kartonu, na około 24h.Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 31 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB