Czekoladki na Komunię Świętą.

Czekoladki na Komunię Świętą.

Pierwsza Komunia Święta ma miejsce w życiu człowieka tylko raz. Ten wyjątkowy dzień jest szczególnie ważny zarówno dla dziecka, jak i dla jego rodziców. Jeśli jesteś jednym z gości i nie masz pomysłu, co wręczyć temu młodemu człowiekowi w ramach prezentu, świetnie sprawdzą się czekoladki na Komunię Świętą. Ten słodki upominek składa się z kostek czekolady, na których znajdzie się tekst z życzeniami, np. “Słodkie Życzenia z okazji Komunii Św.”. Bombonierkę zamówisz na naszej stronie - Chocobox.

Jeśli chcesz ułożyć własne Życzenia naciśnij na zdjęcie

Waga min: 396g                                          

Opakowanie:

Pudełko wykonane jest z naturalnego nie barwionego drewna. sklejkowego. Od góry zamykana jest drewnianą zasuwką. Wewnątrz znajduje się powlekana wkładka, na której ułożyliśmy Twoje życzenia.  Kostki zabezpieczone są przed uszkodzeniem w transporcie papierową pierzynką. Opakowanie można przyozdobić prostą satynową wstążką.

Wymiary zewnętrzne opakowania: 290 x 118 x 38 mm

Dostawa

Bombonierkę dostarczamy w specjalnym kartonie kurierskim. W środku obłożona jest specjalną folią, która zabezpiecza życzenia przed uszkodzeniem w transporcie. W okresie letnim wkładamy  do przesyłki
chłodziwo – zmrożony wcześniej żel, który obniża temperaturę o kilka stopni wewnątrz kartonu, na około 24h.Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 73 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB