Święto Kobiet a bawią się Panowie

Święto Kobiet a bawią się Panowie

Święto Kobiet przypada w Polsce dokładnie 8 marca. Z tej okazji zwykło dawać się paniom kwiaty, zapraszać do kina, teatru czy na romantyczną kolację. Jednak czasy się zmieniają, Święto Kobiet, a bawią się Panowie. Tak, w tym dniu nie tylko panie mogą się dobrze bawić. Jeśli chcesz sprawić niespodziankę swojej kobiecie, zamów dla niej wyjątkowe i smaczne czekoladki, na których dodatkowo umieścisz zabawny tekst. Następnie poślemy je pocztą na wskazany przez Ciebie adres.

Jeśli chcesz ułożyć własne Życzenia naciśnij na zdjęcie

Waga min: 396g                                          

Opakowanie:

Pudełko wykonane jest z naturalnego nie barwionego drewna. sklejkowego. Od góry zamykana jest drewnianą zasuwką. Wewnątrz znajduje się powlekana wkładka, na której ułożyliśmy Twoje życzenia.  Kostki zabezpieczone są przed uszkodzeniem w transporcie papierową pierzynką. Opakowanie można przyozdobić prostą satynową wstążką.

Wymiary zewnętrzne opakowania: 290 x 118 x 38 mm

Dostawa

Bombonierkę dostarczamy w specjalnym kartonie kurierskim. W środku obłożona jest specjalną folią, która zabezpiecza życzenia przed uszkodzeniem w transporcie. W okresie letnim wkładamy  do przesyłki
chłodziwo – zmrożony wcześniej żel, który obniża temperaturę o kilka stopni wewnątrz kartonu, na około 24h.Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 73 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB