Czekoladowy Mikołaj

Czekoladowy Mikołaj

Mikołaj z czekolady to idealny pomysł na wyjątkowy prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Taka forma upominku z pewnością przyniesie mnóstwo radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Czekoladowy mikołaj został wykonany z dbałością o najdrobniejsze detale, z najwyższej jakości czekolad belgijskich, które zachwycają swoim smakiem i dosłownie rozpływają się w ustach. Są przepyszne, aromatyczne i stanowią prawdziwą rozkosz dla podniebienia. Ponadto mikołaj z czekolady został zapakowany w eleganckie opakowanie z dekoracyjną wstążką, które stanowi znakomite uzupełnienie każdego prezentu. Z uwagi na delikatność figurki i podatność na uszkodzenia zawsze zwracamy szczególną uwagę na bezpieczne pakowanie czekoladek, które amortyzuje wszelkie wstrząsy.

Waga: 400 g

Opakowanie:

Figurka opakowana jest w celofan i przewiązany dekoracyjną wstążką . Mikołaj ustawiony jest na tekturowej podkładce przez co jest bardziej stabilny.

Wymiar figurki netto: h 270 x szer 130 x gł 85 mm

Wymiar figurki w celofanie : h 500 x szer 165 x gł 115 mm

Dostawa   

Ze względu na delikatność produktu staramy się, aby sposób zapakowania umożliwiał bezpieczne dostarczenie figurki do Państwa. Umieszczona jest ona w kartonie kurierskim, który obłożony jest ze wszystkich stron specjalna folią transportową amortyzujacą wstrząsy i uderzenia w karton.

     

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 89 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB