Strona główna » Współpraca partnerska

Oferta wspólpracy dla firm i osób fizycznych;

1. Oferta skierowana jest do osób i firm, które prowadzą :

- sklepy internetowe;

- strony www w kategoriach cukierniczych /czekoladowych/, upominkowych, społecznościowych lub innych;

- agencje reklamowe;

- tradycyjne sklepy cukiernicze;

- kluby rozrywkowe oraz firmy zajmujące się organizowaniem imprez "dla dorosłych"

         Każdy z Państwa, który prowadzi lub zajmuje się w/w profesją może zostać naszym partnerem lub kontahentem na warunkach i zasadach satysfakcjonujących obie strony wspólpracy. Jesteśmy otwarci na różnego typu propozycje dotyczące sprzedaży lub rozpowszechniania naszych produktów przez Państwa firmy.

        Dla osób i firm, które będą chciały umieścić linki do naszego sklepu oferujemy ciekawe i zachęcajace prowizje zarówno podczas zamówienia naszych produktów po przez przekierowania do naszego sklepu, jak również w przypadku samego przekierowania klienta do sklepu www.chocobox.pl.

         Dla agencji reklamowych chcących umieścić nasze produkty w swojej ofercie proponujemy rabaty, których wysokość uzależnona będzie od wielkości zamówień oraz ich częstotliwości.

         Dla sklepów tradycyjnych prowadzących sprzedaż wyrobów cukierniczych jak również cukierni i kawiarni, które chciałyby  wprowadzić do swojej oferty ekskluzywne wyroby czekoladowe w postaci pralinek, figurek czekoladowych lub czekoladek z życzeniami proponujemy bardzo atrakcyjne warunki zakupu produkowanych przez nas wyrobów.

         Szczegółowe informacje dotyczące współpracy możecie Państwo uzyskać wysyłając zapytanie pod adres   lub dzwoniąc pod numer +48604457669.

 

Zapraszamy !

Zespół chocobox


Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB